Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności


UWAGA RODZICE
W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 w gr II, grupa ta zostaje wyłączona z zajęć do 15 stycznia 2022 r.  (dzieci z tej grupy objęte kwarantanną nie mogą być przyprowadzane do przedszkola). 


INFORMACJA O SPOSOBIE ZAWARCIA UBEZPIECZENIA W ROKU SZKOLNYM2021/22

Instrukcja do zawarcia ubezpieczenia NNW PZU dla dzieci Przedszkola Samorządowego nr 4 w Bełchatowie.
1. Proszę wejść w link https://ubestrefa.pl/oferta/pndnbm
2. Na samym dole rodzic/opiekun wpisuje swój adres mailowy, na który zostaną wysłane informację na temat ubezpieczenie (karta produktu, OWU itp.)
4. Wracamy do linka - wpisujemy dane dziecka jako ubezpieczonego (imię, nazwisko, pesel) oraz płatnika składki - rodzica/opiekuna.
5. Następne okno to oświadczenia. Zaznaczamy z gwiazdką - obowiązkowe i klikamy "KUPUJĘ Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY". Składka wynosi 39,42 zł
6. Ostatnim etapem jest przekierowanie do płatności. Po 30.09 istnieje możliwość ubezpieczenia dziecka indywidualnie z inną składką.
LINK jest ważny do 30.09.2021 r.
W razie problemów proszę o kontakt: Damian Kowalski 502 838 373 lub Monika Kowalska 502 088 093

Ogólne warunki ubezpieczenia

Karta produktu NNW PZU

 Regulamin Miasto Talentów

Formularz na Konkurs Talentów  Uwaga Rodzice 

Informujemy, że od 19 kwietnia wznawiamy działalność Przedszkola, zgodnie z wytycznymi GIS oraz MEN, w zaostrzonym reżimie sanitarnym dotyczącym zarówno wychowanków, rodziców, pracowników, jak i organizacji przestrzeni sal dydaktycznych.

W przedszkolu podłączony jest domofon. Prosimy rodziców o korzystanie z instrukcji, która znajduje się przy urządzeniu domofonowym w przedsionku.


W związku z nieustannie zmieniającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju od 12 kwietnia do 18 kwietnia ograniczone będzie w dalszym ciągu stacjonarne funkcjonowanie przedszkoli.  Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z dziećmi z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji opieką przedszkolną będą objęte wyłącznie dzieci, których rodzice spełniają kryteria wymienione w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 26 marca 2021 r.
Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na naszej stronie internetowej. W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkoli  informujemy, że od 29.03.2021 do 09.04.2021 prowadzimy pracę w trybie zdalnym.

Zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji opieką przedszkolną będą objęte wyłącznie dzieci, których rodzice spełniają kryteria wymienione w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 26 marca 2021 r.

Prosimy o śledzenie na bieżąco zamieszczanych informacji na naszej stronie internetowej. 


UWAGA RODZICE
W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 w gr III, grupa ta zostaje wyłączona z zajęć do 25 marca 2021r. z możliwością przedłużenia (dzieci z tej grupy nie mogą być przyprowadzane do przedszkola powinny być objęte odosobnieniem).


1% dla przedszkola

Szanowni Państwo. 
Rozliczając podatek dochodowy za rok 2020 możecie Państwo przekazać 1% podatku na rzecz naszego przedszkola.
Jak to zrobić?
Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy:
 PS 4 BEŁCHATÓW 5695   
Za wszystkie przekazane nam środki serdecznie dziękujemy!

SZANOWNI RODZICE
Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola będą wydawane oraz przyjmowane w terminie 8 luty 2021r. - 17 marzec 2021r.. Dokumenty można pobierać ze strony internetowej przedszkola (zakładka Rekrutacja) lub na terenie Przedszkola od dyrektora, wyznaczonych nauczycieli  - p. A.Szulc, p. E. Uzarczyk i p. A. Grzegorek oraz intendentki - p. L. Szen. Te same osoby przyjmują wypełnione wnioski.
Informujemy, że kolejność składania wniosków nie ma wpływu na wynik rekrutacji. 


Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym nr 4 w roku szkolnym 2021/2022 należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia b.r.
Druki deklaracji wydaje dyrektor, nauczyciele-wychowawcy grup oraz można pobrać poniżej.

Deklaracja__kontynuowania _wychowania_przedszkolnego


Procedura  dla rodziców  obowiązująca w Przedszkolu Samorządowym nr 4 od 01.09.2020r.

 1. Do przedszkola dziecko/dzieci jest/są przyprowadzane przez jednego rodzica lub opiekuna.
 2. Rodzic lub opiekun rano wchodzi na teren przedszkola w maseczce i dezynfekuje ręce. Może mieć rękawiczki jednorazowe.
 3. Do szatni może być wpuszczonych jednorazowo 10 rodziców/ opiekunów wraz ze swoim dzieckiem/dziećmi. Pozostałe osoby czekają na zewnątrz.
 4. W szatni muszą być zachowane odstępy – tzw. dystans społeczny.
 5. Dzieci nie mogą przynosić do przedszkola żadnych zabawek, własnego picia i jedzenia.
 6. Rodzic powinien sprawnie rozebrać dziecko w szatni i jak najszybciej wprowadzić do grupy.
 7. Rodzic nie powinien wchodzić do grupy.
 8. W sytuacji, gdy nauczyciel lub dyrektor powiadamia telefonicznie, o niepokojących objawach chorobowych u dziecka, rodzic niezwłocznie przychodzi i zabiera dziecko z placówki.
 9. Nie wolno przyprowadzać do przedszkola dzieci chorych (dzieci z kaszlem, katarem, bólem brzucha, bólem głowy, gorączką).
 10. Z przedszkola dziecko zabierane jest przez jednego z rodziców/opiekunów.
 11. Rodzic lub opiekun po południu wchodzi na teren przedszkola w maseczce i dezynfekuje dłonie. Może mieć założone rękawiczki jednorazowe.
 12. Do szatni może wejść po południu 10 rodziców/opiekunów. Pozostałe osoby czekaja na zewnątrz.
 13. W szatni muszą być zachowane odstępy – tzw. dystans społeczny.
 14. Rodzic/opiekun sprawnie ubiera dziecko i wychodzi z budynku.
 15. Dzieci nie mogą być odbierane przez osoby chore, przeziębione, z objawami choroby.
 16. Nie mogą przyprowadzać dzieci do przedszkola osoby na kwarantannie, lub tacy, którzy zetknęli się z osobami chorymi na Covid – 19.
 17. Od dawna działa strona internetowa przedszkola. Jest ona głównym łącznikiem i komunikatorem pomiędzy dyrektorem, nauczycielami a rodzicami.
 18. Przedszkole posiada 5 platform internetowych. Dla każdej grupy oddzielna. Służą one do komunikacji rodzica z nauczycielami z grupy, do której uczęszcza dziecko.
 19. Adres mailowy do Przedszkola Samorządowego nr 4 w Bełchatowie to: ps4@belchatow.pl
 20. Pocztę przedszkolną odbiera dyrektor placówki.

Procedura_PS4_COVID-_19_od_1.09.2020

www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3–iv-aktualiza