Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Opłaty

SZANOWNI PAŃSTWO
Zasady odpłatności za przedszkole reguluje uchwała nr XLVII/444/18 Rady Miejskiej w Bełchatowie z dnia 26 kwietnia 2018 r. w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego  w przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Bełchatów.
Dzienna stawka żywieniowa od 1 września  2020 r. wynosi 9 zł:
Śniadanie - 25% dziennej opłaty - 2,25 zł
Obiad - 50% dziennej opłaty - 4,50 zł
Podwieczorek - 25% dziennej opłaty - 2,25 zł
ZNIŻKA ZA POBYT
 - 25% miesięcznej opłaty: samotny rodzic (prawny opiekun)
- 50% za 1 godz.: za drugie dziecko w przedszkolu
- 75% za 1 godz.: za drugie i następne dziecko w przedszkolu
Opłaty za przedszkole dokonywać można wyłącznie za pośrednictwem bankowości elektronicznej poprzez przelew na rachunek bankowy przedszkola.
Informacje o wysokości opłat dostępne będą na stronie internetowej przedszkola od dnia 10 każdego miesiąca.
W module „Odpłatność” znajdują się zakładki dla wszystkich oddziałów przedszkolnych, należy otworzyć grupę do której uczęszcza dziecko, tam znajdą Państwo listę, która jest zgodna z numeracją w dzienniku zajęć danego oddziału.
Do każdego numeru przypisane są kwoty do zapłaty za pobyt, wyżywienie oraz kwota razem.
W tytule wpłaty należy wpisać:

  1. Imię i nazwisko dziecka, nr grupy do której dziecko uczęszcza,
  2. miesiąc za który wnoszona jest opłata,

Prosimy nie zwiększać (zaokrąglać) kwoty wskazanej do zapłaty.
PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZA PRZEDSZKOLE DO 20 KAŻDEGO MIESIĄCA.
W celu uzyskania informacji o posiadanym przez dziecko numerze w dzienniku zajęć prosimy o kontakt z nauczycielem w grupie.
Informujemy, że od 01.01.2020r. nastąpiła zmiana numeru konta bankowego, na które należy dokonywać opłat za przedszkole.
Numer nowego konta: 29 1020 3958 0000 9002 0268 4256