Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Spotkania wigilijne

Wigilijny Wieczór, opłatek na stole,Zapach potraw wśród płonących świec,Betlejemska gwiazda mruganiem wesołymNiesie ziemi swą niebiańską pieśń.Bóg Miłością dusze rozświetlaI opłatek błogosławi biały,Wlewa pokój w nasze smutne sercaNarodzony dzisiaj Jezus mały.

Mikołajki

06.12.2021
Mikołaj

Mikołajki

06.12.2021

Jak co roku 6 grudnia odwiedził nas Mikołaj...Były piosenki, wiersze, prezenty i moc radości z wizyty tak miłego gościa!

Jarmark świąteczny.

Jak co roku odbył się w naszym mieście Jarmark świąteczny, w którym także przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział. Mamy nadzieję, że w ten zimny dzień udało się przesłać trochę ciepła naszymi świątecznymi piosenkami.

Dzień Górnika

W przededniu Dnia Górnika wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w uroczystości przygotowanej właśnie z tej okazji. Były tańce, piosenki, wiersze... a nasz gość opowiedział o swojej pracy. Wszystkim górnikom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Ich święta!

MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Dzieci z gr III spotkały się z pułkownikiem KRZYSZTOFEM JEWGIEJUKIEM Dyrektorem Biura Konwentu Dziekanów. Na ręce gościa przekazały własnoręcznie wykonane laurki przygotowane dla żołnierzy broniących granic naszego kraju. Bardzo dziękujemy panu pułkownikowi za ciekawe spotkanie.

Bal Jesieni

28.10.2021
Bal Jesieni

Bal Jesieni

28.10.2021

Dziś w naszym przedszkolu na dobre rozgościła się jesień - pełna kolorów, ciepła i radości... Niech zostanie z nami jak najdłużej!

CodeWeek

19.10.2021
CodeWeek

CodeWeek

19.10.2021

W ramach projektu czytelniczego Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury dzieci z grupy II przystąpiły do realizacji modułu "Kodujemy razem z Małym Misiem". W związku z tym przystąpiliśmy do akcji CodeWeek. Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i promuje naukę programowania.