Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Dzień Dziecka

01.06.2022
obrazek z napisem Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

01.06.2022

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!

Dzień Matki

26.05.2022
Dzień Matki

Dzień Matki

26.05.2022

26 maja w przedszkolu panowało wielkie poruszenie. Dzień Mamy to dla przedszkolaków jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoje mamy. Mali aktorzy spisali się na medal, a buziakom i uściskom nie było końca!

Balony

Dziś w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Na dzieci i rodziców czekało moc atrakcji - były pląsy, tańce, poczęstunek, tatuaże, bańki mydlane, dmuchaniec...Wszyscy bawili się doskonale!

Drogowe ABC

19.05.2022
Napis Drogowe ABC

Drogowe ABC

19.05.2022

Dzieci z grupy IV pod kierunkiem pani Ewy Uzarczyk realizowały program edukacyjny pt. DROGOWE ABC, którego celem było poznanie zasad bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym oraz pierwszej pomocy.

Dzień Ziemi

22.04.2022
dzien ziemi plakat

Dzień Ziemi

22.04.2022

Uroczyście obchodziliśmy dziś Dzień Ziemi. Pani leśnik_ mama Zosi - opowiadała dzieciom o swojej pracy. Obejrzeliśmy także część artystyczną w wykonaniu przedszkolaków. Dzisiejsza uroczystość przypomniała dzieciom, że o Ziemię każdy powinien dbać!

Napis Bal Karnawałowy z przebierańcami.

W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale.Gdy orkiestra pięknie gra,dobry humor każdy ma! W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale! W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się!

Napis: Dzień Babci i Dziadka

Babciu, dziadku, chodźcie z nami. Damy wam łąkę z kwiatami, ze skowronkiem. Do wąchania, patrzenia... A do łąki dodamy życzenia. Nawet, gdy się zachmurzy na niebie, Nawet, gdy się kłopotów nazbiera, My uśmiechamy się do siebie zawsze. Jak dziś, jak teraz!

opłatek na talerzyku

Wigilijny Wieczór, opłatek na stole,Zapach potraw wśród płonących świec,Betlejemska gwiazda mruganiem wesołymNiesie ziemi swą niebiańską pieśń.Bóg Miłością dusze rozświetlaI opłatek błogosławi biały,Wlewa pokój w nasze smutne sercaNarodzony dzisiaj Jezus mały.