Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dla rodziców


UWAGA RODZICE
W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 w gr II, grupa ta zostaje wyłączona z zajęć do 15 stycznia 2022r.  (dzieci z tej grupy nie mogą być przyprowadzane do przedszkola).

 

 


  Uwaga Rodzice

Informujemy, że od 19 kwietnia wznawiamy działalność Przedszkola, zgodnie z wytycznymi GIS oraz MEN, w zaostrzonym reżimie sanitarnym dotyczącym zarówno wychowanków, rodziców, pracowników, jak i organizacji przestrzeni sal dydaktycznych.

W przedszkolu podłączony jest domofon. Prosimy rodziców o korzystanie z instrukcji, która znajduje się przy urządzeniu domofonowym w przedsionku.


W związku z nieustannie zmieniającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju od 12 kwietnia do 18 kwietnia ograniczone będzie w dalszym ciągu stacjonarne funkcjonowanie przedszkoli.  Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z dziećmi z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji opieką przedszkolną będą objęte wyłącznie dzieci, których rodzice spełniają kryteria wymienione w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 26 marca 2021 r.
Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na naszej stronie internetowej. 


Odpłatności za pobyt i wyżywienie dzieci za miesiąc kwiecień 2021r., zostaną zamieszczone na stronie przedszkola niezwłocznie po wznowieniu zajęć stacjonarnych w przedszkolu.


W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkoli  informujemy, że od 29.03.2021 do 09.04.2021 prowadzimy pracę w trybie zdalnym.

Zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji opieką przedszkolną będą objęte wyłącznie dzieci, których rodzice spełniają kryteria wymienione w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 26 marca 2021 r.

Prosimy o śledzenie na bieżąco zamieszczanych informacji na naszej stronie internetowej. 


Drodzy rodzice!
Przedszkole Samorządowe nr 4 bierze udział w projekcie „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”.
Dzięki Państwa  ulubionym książkom stworzyliśmy ranking „Książkowych hitów rodziców”.
Zapraszamy do zapoznania się z Państwa wyborem: Książkowe hity rodziców.


UWAGA RODZICE
W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 w gr III, grupa ta zostaje wyłączona z zajęć do 25 marca 2021r. z możliwością przedłużenia (dzieci z tej grupy nie mogą być przyprowadzane do przedszkola powinny być objęte odosobnieniem).


SZANOWNI RODZICE,
Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola będą wydawane oraz przyjmowane w terminie 8 luty 2021r. - 17 marzec 2021r.. Dokumenty można pobierać ze strony internetowej przedszkola (zakładka Rekrutacja) lub na terenie Przedszkola od dyrektora, wyznaczonych nauczycieli  - p. A.Szulc, p. E. Uzarczyk i p. A. Grzegorek oraz intendentki - p. L. Szen. Te same osoby przyjmują wypełnione wnioski.
Informujemy, że kolejność składania wniosków nie ma wpływu na wynik rekrutacji. 


Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym nr 4 w roku szkolnym 2021/2022 należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia b.r.
Druki deklaracji wydaje dyrektor, nauczyciele-wychowawcy grup oraz można pobrać poniżej. 

Deklaracja_kontynuowania_wychowania_przedszkolnego 


Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli przedszkolną zbiórkę na rzecz małego Wiktorka Kruszyńskiego.

https://www.siepomaga.pl/wiktorkowe-serduszko


Uwaga!
Nowe wytyczne przeciwepidemiczne GIS dotyczące przedszkoli.
UWAGA RODZICE!

Od dnia 1 września 2020r. dzieci rozpoczną edukację w przedszkolu w formie stacjonarnej, z zachowaniem wytycznych GIS, MZ i MEN. Rodziców prosimy o dostosowanie się do zaleceń GIS w związku z obostrzeniami dotyczącymi koronawirusa COVID-19 i o poruszanie się po Przedszkolu w maseczkach zasłaniających nos i usta oraz przestrzeganie obowiązującej odległości. W celu ograniczenia liczby osób prosimy aby dziecko przyprowadzane i odbierane było przez jednego opiekuna.

Wytyczne przeciwepidemiczne GIS dla przedszkoli